KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15395109
nr 1539 5109
Oljemålningar
2 st, Victor Lindblad, Kvinnor (1862-1920). Signerad. Olja på duk, 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Kondition: slitage, skadad duk
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:12:18
4/5 18:20:37
1.000 kr
6/5 20:29:12